Na tej książce nikt nie zarabia....ta książka POMAGA!

Z przyjemnością informujemy, iż dzięki finansowemu wsparciu firmy ENERGA SA oraz ogromnemu zaangażowaniu  wydawnictwa EKWITA wydaliśmy książkę "Księżniczka Polinka" (autor Sylwia Pangsy-Kania). Wszystkie osoby zaangażowane w wydanie książki, również autorka książki, zrzekły się swoich honorariów a całkowity dochód ze sprzedaży książki przeznaczony jest na realizację celów naszego Stowarzyszenia.  Krótko mówiąc - wszystkie pieniądze zostaną przeznaczone na animiowanie działań na oddziałach onkologicznych.

 


Książka poświęcona jest  pamięci małej Poli, która była radosną i dzielną dziewczynką. Pola marzyła, aby zostać księżniczką..... niestety  przegrała z chorobą. Jednak przez 5 lat swojego życia zaraziła swoim uśmiechem i dobrym sercem dziesiątki ludzi, w tym także nas.

 

 

Księżniczka Polinka skierowana jest do dzieci chorych i do ich rodziców, najbliższych, a także do dzieci zdrowych, które w ten sposób mogą poznać problemy i radości swoich rówieśników, ucząc się przy tym wrażliwości, współczucia, bezinteresownej pomocy i czynienia dobra. Jej odbiorcami mogą być również wszyscy ludzie o dobrych sercach, którzy chcą pomóc chorym dzieciom - zarówno finansowo, jak i wspierając duchowo.

 

Wszystkie osoby zainteresowane zakupem książki prosimy o złożenie zamówienia na adres mailowy: kontakt@pomoc-usmiech.pl - cena zakupu 35,00 zł+6zł koszt wysyłki.

Książka liczy 64 kolorowych stron. Wydana została na papierze wysokiej jakości; oprawa twarda (piankowa);

 

Wszystkim osobom zainteresowanym z przyjemnością prześlemy na adres mailowy fragment książki.....który na pewno zachęci Państwa do zakupu.


Za 35 zł otrzymacie Państwao cudowną książkę a tym samym 35 zł zostanie przekazane na pomoc dzieciom dotkniętym chorobą nowotworową! 

 

Pomagają nam

 

 

Przekaż 1%

Nasze aukcje

Allegro aukvje internetowe

Podziękowania

Podziękowania dla Banku Spółdzielczego w Tczewie